Xhup me zinxhir Mango

SKU: 87072879

Xhup me kordonë gjeometrike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup rezistent ndaj ujit, me jakë të lartë, mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir. Dizajn me kordonë të qepur në formë rombesh. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE, BEZHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA