Xhup Obaibi

2995L

SKU: 74169400

Xhup me mbyllje me kopsa dhe me fruda tek pjesa e mbylljes

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup me mbyllje me kopsa dhe me fruda tek pjesa e mbylljes, me kapuç dhe pellush tek pjesa e kapuçit, me xhepa në pjesën anësore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë