Xhup Okaidi

3990L4390L

SKU: 98822

Xhup me mëngë të gjata dhe kapuç

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhup me teksturë të papaërshkrueshme nga uji, me kapuç dhe mëngë të gjata, me tegela 100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë