Xhup pa mëngë Mango

SKU: 17065513

Xhup i shkurtër pa mëngë, me rrip tek beli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhup i shkurtër pa mëngë, me rrip tek beli, me mbyllje me zinxhir dhe butona, me dy xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë