Xhup pa mëngë Mango

7194L

SKU: 17045514

Xhup treçerekësh pa mëngë, me kapuc, i papërshkrueshëm nga uji

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhup treçerekësh pa mëngë, me kapuc, i papërshkrueshëm nga uji, me mbyllje me zinxhir dhe me dy xhepa në pjesën e përparme. 100% Poliestër e riciklueshme

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë