Jumpsuit me printe florale Obaibi

SKU: 96057

Jumpsuit me mëngë të gjata dhe kapuç

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Jumpsuit për bebe vajzë. Dizajn me printe florale, mëngë të gjata, i mbyllur në këmbë dhe duar dhe me kapuç. Hapje me kopsa në pjesëm para. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë