Xhup Parka Cortefiel

27990L 19600L

SKU: 7858256

Xhup parka me kapuc

xxl
xxxl
blu
E zeze
Fshije
Kategoritë: , , Tag:

Xhup parka me kapuc me zinxhir dhe butona per mberthim , me xhepa anësore me zinxhir dhe ne materila rezistent te papërshkueshem nga uji, 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XXL

Përzgjidh masën

xxl, xxxl

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Xhup Parka Cortefiel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *