Xhup Parka Cortefiel

SKU: 7858264

Xhup parka me kapuc

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,

Xhup parka me kapuc me zinxhir dhe butona per mberthim , me xhepa anësore me zinxhir dhe ne materila rezistent te papërshkueshem nga uji, 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XL, XXL

Përzgjidh masën

xl, xxl

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ