Xhup parka me mbushje termike, Springfield

12490L

SKU: 0954298

Xhup parka me mbushje termike, rezistente ndaj ujit dhe erës.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup parka me mbushje termike, rezistente ndaj ujit dhe erës.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë