Xhup për djem, Prenatal

SKU: 698122

Xhup për djem me kapuç dhe zinxhir. Me printe tigër. I papërshkrueshëm nga uji.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup për djem me kapuç dhe zinxhir. Me printe tigër. I papërshkrueshëm nga uji. 100% Poliaminë

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë