Xhup për djem,Okaidi

9390L

SKU: 695726604

Xhup me tegela për djem, me mbyllje me zinxhir. Me xhepa dhe kapuç.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup me tegela për djem, me mbyllje me zinxhir. Me xhepa dhe kapuç.100% Poliamide

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë