Xhup treçerekësh Cortefiel

6993L

SKU: 6612697

Xhup treçerekësh, dizajn me tegela dhe me rrip tek pjesa e belit

l
m
s
xl
xxl
E zeze
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhup treçerekësh, dizajn me tegela dhe me rrip tek pjesa e belit, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë