Xhup trecerekësh geox

13745L

SKU: K1425AT2566F3209

Xhup najloni, me gjatësi treçerekëshe, me kapuç

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhup najloni, me gjatësi treçerekëshe, me kapuç, i papërshkrueshëm nga uji, me mbyllje me zinxhir dhe me xhepa në pjesën e përparme. 100% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë