Xhup treçerekësh Pedro Del Hierro

SKU: 8572308

Xhup treçerekësh me kapuç dhe me dy xhepa në pjesën e përparme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhup treçerekësh me kapuç dhe me dy xhepa në pjesën e përparme, mbyllje me zinxhir. 100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë