Zinxhir syzesh dhe maske Parfois

890L

SKU: 188439_SV

Zinxhir i hollë syzesh dhe maske

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Zinxhir i hollë me detaje rrethore syzesh dhe maske. 60% Bronz 15% Poliuteran 15% Zink 10% Celik10% Çelik 10% Poliuretan 15% Zink 65% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit