Zinxhir syzesh me rruaza Parfois

890L

SKU: 185866

Zinxhir syzesh me rruaza të vogla me pjesë metalike me kapëse

Prerje unike
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Zinxhir syzesh me rruaza të vogla me pjesë metalike me kapëse moderne dhe praktike ,Përbërje: 80% Bakër 10%Zink 10% Qelq

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA