Zinxhir për syze dhe maskë, Parfois

690L

SKU: 166801_SV

Zinxhir për mbajtjen e syzeve ose maskës

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Zinxhir për mbajtjen e syzeve ose maskës, dizajn bazik. 80% Hekur 10% Akrilik 10% Silikon

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë