Zinxhir syzesh dhe maske Parfois

990L

SKU: 188441

Zinxhir i hollë syzesh dhe maske

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Zinxhir i hollë i gërshetuar syzesh dhe maske 60% Hekur 20% Poliuteran 10% Bronz 10% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë