“Here comes the sun” Trendet e fundit të rroba banjove

Nëse edhe ju po ndjeheni si unë tani, me siguri po mendoni për planet e verës. Mezi po prisni që të shkoni në plazh dhe jeni duke menduar për veshjet që do merrni me vete. Natyrisht, rrobat e banjës janë gjëja e parë që na vjen në mëndje që duhet të paketojmë. Por cilat, saktësisht janë tendencat e veshjeve të banjës që sjell Women’Secret për vitin 2020?

Tropical vibes është trendi I këtij sezoni
Një koleksion me një prekje ekzotike që gjen ekuilibrin e tij në kombinime të qeta ngjyrash.

Elegant dhe I sofistikuar ky koleksion ka një gamë të gjerë modelesh dhe ngjyrash. Kombinimi I ngjyrave të zëze, portokalli dhe dizanjit me printe do bëjë që pa dyshim të tërhiqni vëmëndjen e të gjithëve.
Këto janë disa nga tendencat e rrobabanjove këtë sezon:

Rrobabanjo me një sup
Vazhdojnë të jenë akoma trend edhe në këtë sezon . E veçanta e tyre është pjesa e poshtëme e bikinit, me shtat të lartë në ngjyrë të zezë dhe me printe e kombinuar mjaft mirë me ngjyrën e pjesës së sipërme me lidhje beli.

Rrobabanjo trupore
Përpos faktit që do ju bëjnë të dukeni shumë elegante, e veçanta  e tyrë është prerja me forma abstrakte dhe kombinimi I tyre me printe ose material me forma gjeometrike të ndryshme. 

Polka dot dhe Stripe dizanj
Rrobat e banjës me vija dhe pika vijnë në një larmi stilesh, ngjyrash dhe prerje, të gjitha të dizajnuara me një stil vintage duke mbajtur parasysh preferencat tuaja. 

Një gjë është e sigurt që do godisni me stilin tuaj këtë verë dhe nuk do mbetet pa u vënë re. Kombinimi me një kapele të madhe kashte dhe një gotë koktejl në dorë do jetë ideali.

Pra, nëse jeni duke kërkuar rroba banje magjepëse dhe me cilësi shume të mirë, e dini ku do ti gjeni.Le tja lejojmë vetes të fillojmë të mendojmë për pushimet tona, nuk është vonë.

Shkruani një koment
SHKO LART