UDHËZUES PËR RROBA BANJO “VERE 22”

Zbuloni të gjitha llojet e rrobave të banjës dhe bikini këtë sezon.

WOMEN SECRET KA PERFEKTEN PËR TY

TOPS
Projektuar për një gamë të gjerë madhësish pa hequr dorë nga tendencat më të fundit. Tops tonat janë të dizajnuara për të gjitha siluetat.

Trekëndore

Një Top trekëndore ju lejon sistemimin si të deshironi ju në mënyrë që ti sguroni vetes sa më shume support.

Fasho

Kjo është prerja prefekte për t’u nxirë. Mund të vendosni dhe rripat për më tëpër support.

Fasho trekëndore

Mbledh në qëndër gjoksin duke ju ofruar komoditet dhe support.

Top me nje krahë

Rrit linjat e shpatullave dhe qafës për një pamje më feminile.

Top me fortesë teli

Falë telit të poshtëm dhe mbushjes (fikse ose të levizshme) dekolteja është e përqëndruar.

Push-up

Falë telit dhe mbushjes, dekolteja është e përqënduar dhe me një pamje natyrale.

Mbathjet
Me cilin stil ndiheni më rehat? Zgjidhni një prerje klasike të përjetshme ose merrni rreziqe me modelet me më pak mbulim për të shmangur shenjat e diellit. Mund të zgjidhni gjithashtu prerjen në formë boksesh me bel të lartë për t'iu përshtatur trendit më të fundit.

Braziliane dhe Tanga

Me lidhje anësore për të lënë sa më pak shenja nga dielli.

Klasike

Prerje klasike për t’u ndjerë gjithë ditën komforte.

Me bel të lartë

Të jep stil dhe në të njëjtën kohë siguron ekstra mbulim.

Trupore
Rroba banjot trupore janë ende një trend. Zgjidhni të preferuarin dhe vishini në plazh apo në pishinë. Do të keni një pamje super elegante.

Trupore Bust

Mund ta kombinoni edhe me pantallona dhe ta vishni si badi.

Trupore me nje sup

Modeli më trend i momentit

Trupore trekëndore

Esenciale klasike. Visheni në plazh ose me një palë xhinse

Trupore klasike

Modelet klasike që nuk I mungojnë asnjë koleksioni.

Trupore Asimetrike

Modeli me rripa të holle dhe të trashë për një look sa më fashion.

A e dini se më shumë se gjysma e koleksionit tonë të rrobave te banjes jane të qëndrueshme?

Honest nga Women’secret lindi si një angazhim për gratë, shoqërinë dhe planetin. Sezon pas sezoni, ne punojmë për të përmirësuar proceset tona dhe për të zgjedhur lëndë të para më të qëndrueshme, në mënyrë që të marrim produkte që respektojnë gjithnjë e më shumë mjedisin dhe planetin tonë.

SI TË KUJDESENI PËR BIKINET NË VERË? || Ndiqni udhëzimet e larjes në etiketën e rrobave

  • Pas çdo përdorimi, është shumë e rëndësishme të shpëlani çdo veshje me ujë të ftohtë. Kështu, gjurmët e mundshme të kripës ose klorit që mund të dëmtojnë veshjet tuaja eliminohen.
  • Është e nevojshme të lani rrobat duke përdorur një sapun neutral me ujë me temperaturë të ulët; përndryshe do të shkurtoni ciklin e tyre jetësor dhe do të dëmtoni unazat, mbushjen ose elastikën.
  • Mos përdorni tharëse dhe mos i ekspozoni rrobat drejtpërdrejt në diell për një kohë të gjatë, pasi ato mund të dëmtohen pjesërisht ose plotësisht.
  • Para se të palosni rrobat e banjës, sigurohuni që ato të jenë të thata. Ruani ato siç duhet për të shmangur deformimet dhe pengesat. Kur palosni bikinit, futini ato në mënyrë që të ruajnë formën e tyre

SI TË KUJDESENI PËR VETEN TUAJ NË VERË?

  • Pini shume uje. Rekomandohet të pini 2 deri në 3 litra në ditë.
  • Mbroni lëkurën tuaj nga dielli. Aplikojeni kremin 20 minuta para ekspozimit në diell dhe ripërdoreni shpesh.
  • Mbroni veten nga dielli. Shmangni ekspozimin e gjatë në diell për të shmangur goditjet nga dielli dhe dhimbjet e kokës.
  • Hidratoni lëkurën tuaj çdo natë. Ekspozimet ndaj diellit, klorit dhe kripës mund ta thajnë lëkurën tuaj në këtë periudhë të vitit.
SHKO LART
×