Aksesor karroce, Giordani, Prenatal

SKU: 566830

Dyshek i dyfishtë i rehatshëm dhe praktik i shkumëzuar për të bërë përdorimin e karrocës shëtitëse më të rehatshëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Dyshek i dyfishtë i rehatshëm dhe praktik i shkumëzuar për të bërë përdorimin e karrocës shëtitëse më të rehatshëm. Shëtitës shumëfunksional, karrige e lartë, kërcim.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,