Atlete lëkure Geox

20290L

SKU: U52D7B00046C9999

Atlete me lidhëse elastike

39
40
41
42
43
44
45
46
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Atlete lëkure me lidhëse elastike, të përshtatshme për përditshmëri dhe lehtësisht të kombinueshme. Me shollë higjienike dhe praktike që mund të hiqet. 100% Lëkurë

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit