Atlete për vajza,Geox

4613L

SKU: J16DLB0ASAJC8106

70% Poliestër tekstile-30% Imitim lëkure sintetik

30
31
32
33
34
35
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë