Badi me mëngë të gjata, set (2copë) Prenatal

2072L

SKU: 636007

2 badi me printe tigri

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 badi me mëngë të gjata dhe me jakë rrethore e mbyllje me butona. Dizajne të thjeshta me printe tigri.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit