Badi, set 3(copë) Prenatal

5490L

SKU: 676181

Badi me mëngë të gjata, me printe të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Badi me mëngë të gjata, me printe të ndryshme, me jakë të rrumbullakët dhe të mbyllura tek pjesa e këmbëve. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë