Badi, set 5(copë) Prenatal

2400L

SKU: 668151

5 badi pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

5 badi pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me printe arushash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit