Bluzë dhe tuta, set 2 palë, Prenatal

2990L

SKU: 686013

2 sete pambuku për vajza

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

2 sete pambuku për vajza: bluzë dhe tuta të gjata me tonalitete të ndryshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë