Bluzë me mëngë të gjata Mango

SKU: 17017710

Bluzë me mëngë të gjata me jakë gjysëm golf

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata me jakë gjysëm golf, prerje e drejtë. 67% Viskozë 26% Poliestër 7% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë