Bluzë me mëngë të gjata Okaidi

1990L2190L

SKU: 76317

Bluzë me një detaj të qendisur në mes, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhë
Jeshile
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me një detaj të qëndisur luleje, me mëngë të gjata dhe me jakë të rrumbullakët .8% Elastan 92% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë