Bluzë me mëngë treçerekëshe Mango

2793L

SKU: 87061006

Bluzë me qepje në supe

l
m
s
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe jakë rrethore të mbyllur. Dizajn me prerje të drejtë dhe disa qepje në supe. 03% Elastan, 97% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA