Bluzë me printe Cortefiel

SKU: 5702179

Bluzë me printe florale, me disa tonalitete, me shirit elastik tek pjesa e mëngëe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me printe florale, me disa tonalitete, me shirit elastik tek pjesa e mëngëe, me jakë rrethore. 98% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë