Bluzë pizhame Women Secret

1533L

SKU: 3272243

Bluzë pambuku me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore me mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë