Bluzë, set 2(copë), Prenatal

1752L

SKU: 636010

2 bluze pambuku me mëngë të gjata dhe me jakë bebi

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 bluze pambuku me mëngë të gjata dhe me jakë bebi, mbyllje me kopsa në pjesën e pasme. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë