• Carpisa

Çantë Carpisa

SKU: BT883701S20

Çantë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Cante Shpine praktike për të mbajtur PC tuaj nga linja Brent nga Carpisa. Bërë nga pëlhura opake, ka një brez kontrasti në material të laminuar me shkëlqim me një logo nën hapjen e përparme me një zip. Me një xhep zip në pjesën e përparme dhe dy xhepa anësorë. Me një ambient të brendshëm të rregulluar për të mbajtur pajisjet tuaja të ndryshme në rregull plus një xhep PC 90% Najlon 10% polirethane

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit