Çantë e vogël supi Mango

SKU: 87060568

Çantë me teksturë lëkure

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me një mbajtëse të skurtër dhe një rrip të gjatë e të heqshëm. Mbyllje me magnet dhe tekturë e jashtme lëkure krokodili. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E BARDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA