Çantë e madhe Parfois

1390L

SKU: 189812

Cantë supi me dy tonalitete të kombinuara

l
Blu
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Cantë supi me dy tonalitete të kombinuara, rripa me efekt lëkurë, dhe një tokëz të varur  70% Kashtë, 30% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë