Çantë shpine Carpisa

SKU: VB991805941

Çantë e madhe shpine, me dy rripa me gjatësi të rregullueshme, e përshtatshme për mbajtjen e laptopit apo tabletit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë e madhe shpine, me dy rripa me gjatësi të rregullueshme, e përshtatshme për mbajtjen e laptopit apo tabletit, me disa xhepa në pjesën e jashtme me mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit