Çantë shpine, Carpisa

13200L

SKU: VBB93603444

Çantë shpine, nga linja Altitude Go nga bashkëpunimi i Carpisa me Jeep dhe e punuar me materiale teknike dhe kontraste estetike.

Blu
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine, nga linja Altitude Go nga bashkëpunimi i Carpisa me Jeep dhe e punuar me materiale teknike dhe kontraste estetike.
Koleksioni i ri për Jeep e çon rehatinë dhe dizajnin në një nivel krejtësisht të ri.
Karakteristikat:
Logo me efekt të printuar
Zinxhirë plastikë të madhësive të ndryshme
Mbështetësja e shpinës e mbuluar me rrjetë për të siguruar ajrosje më të madhe
Sistemi i lidhjes me valixhet
Ndarje për PC/Tablet
3 xhepa të brendshëm
2 xhepa të jashtëmPërbëhet nga: 100 % Poliestër Përmasat: 16x32x44 cm

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë