Çantë shpine e madhe, Carpisa

10080L

SKU: BSB32101443

Çantë shpine e madhe, me disa xhepa dhe ndarje. Ideale për udhëtime. Përmasat: 17x32x46cm.

Biskotë
E zeze
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë shpine e madhe, me disa xhepa dhe ndarje. Ideale për udhëtime. Përmasat: 17x32x46cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë