Corape Okaidi

690L

SKU: 87516800

Corape deri te kyci (Set of 3)

23/26
27/30
31/34
35/38
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Corape per djem, set 3 cope. Tre pale me ngjyra te njejta. Me llastik te pjesa e qafes, te lehta per tu veshur. Mase dhe logo te shenuar ne pjesen e poshtme te shputes.,78% Pambuk, 20 Poliamid, 2% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit