Fustan Lino Mango

2495L

SKU: 67017684

Fustan lino trecereksh,me rrip ne mes dhe kopsa

l
m
s
XS
blu
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan lino , me menge te shkurtra te fryra , me Rrip te rregullueshem , dy xhepa anash dhe me kopsa ne pjesen e perparme Liri 100%

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi