Fustan me jakë V Mango

2994L

SKU: 17010185

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë V

l
m
s
XS
E Kuqe Korale
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra tailored-fit, dizajn me jakë V përpara dhe me prerje në formë V në shpinë me një kordon lidhës. 53% Viskozë, 47% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë