Fustan me printe Mango

SKU: 87034022

Fustan i gjatë me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i gjatë dhe me mëngë të gjata, prerje e lirshme, jakë e lartë me kopsa dhe lidhëse beli. Dizajn me printe me dy tonalitete. 60% Poliester, 40% Poliester i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA