Geta, Prenatal

SKU: 537290

Geta të gjata, 70 den

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Geta të gjata, 70 den, me shirit elastik beli.82% Poliamid 18% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë