Geta, set 2(palë) Prenatal

SKU: 679245

2 palë geta me dizajne dhe tonalitete të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë geta me dizajne dhe tonalitete të ndryshme, me shirit elastik beli. 8% Elastan 92% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit