Kanatjere me rripa të trashe Mango

1295L

SKU: 87044049

Kanatjere me jakë të drejtë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatre me rripa të trashë dhe prerje të shkurtër e të drejtë. 20% Poliester, 80% Akrilik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA