Këmishë pambuku, Prenatal

1500L2100L

SKU: 688818

Këmishë pambuku me mëngë të shkurtra dhe printe me kuadrata

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku me mëngë të shkurtra dhe printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë