Këpucë me takë Mango

3493L

SKU: 87072505

Këpucë asimeTriko me takë

36
37
38
39
40
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Këpucë me takë dhe efekt lëkure. Dizajn asimetrik me çarje anësore dhe majë të theksuar. 100% IMITIM LEKURE

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39, 40

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA