Kuti bizhuterish Carpisa

3600L

SKU: OG992501441

Kuti për mbajtje bizhuterish me mbyllje me buton

Bezhë
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Kuti për mbajtje bizhuterish në formë kubi që mbyllet me buton dhe me pjesë organizuese. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit