Paliçeta me printe arushi, set (2palë) Prenatal

1650L

SKU: 664926

2 palë paliçeta të shkurtra e me mëngë të shkurtra me printe arushësh

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set prej 2 palë paliçetash të shkurtra, me mëngë të shkurtra, jakë Peter Pan dhe me dizajne të ndryshme: një palë me printe të vogla arushësh dhe një palë me një print arushi përpara. 98% Pambuk, 2% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit